0800331471

Курс євро в Луцьку сьогодні

EUR/UAH
  •  

Після скасування віз для українців, які в'їжджають в шенгенську зону, популярність європейської валюти в нашій країні істотно зросла. На сьогоднішній день українці активно використовують її і за прямим призначенням - для оплати товарів і послуг в подорожах по Європі і як вигідне капіталовкладення. Щоб при обміні валюти завжди залишатися в прибутку, необхідно знати курс євро до гривні на сьогодні і вміти прогнозувати його на найближчу перспективу. Для складання максимально точного прогнозу слід вивчити основи формування котирувань і передумови, які дестабілізують їх.

Що призводить до падіння курсу гривні до євро?

Нацвалюта девальвує через стагнацію і занепад економіки. Визначити наближення ослаблення курсу гривні до євро можна за такими ознаками:

  • дуже швидке зростання інфляції, при якому дії уряду щодо її врегулювання не призводять до позитивного результату;
  • велика різниця в розмірах процентних ставок;
  • незадовільний стан платіжного балансу;
  • невмотивований додатковий випуск банкнот, облігацій та інших цінних паперів при низьких макро- і мікроекономічних показників;
  • різкий приплив європейського імпорту, дестабілізуючий співвідношення гривня євро за рахунок дисбалансу попиту та пропозиції;
  • зниження конкурентноздатності національної валюти і продукції, виробленої в країні, на міжнародних торгах;
  • тісна залежність наповнюваності бюджету від цін на сировинні ресурси і від обсягів їхніх продажів;
  • істотний розмір зовнішнього боргу і жорсткість умов погашення кредитів.

Всі ці процеси негативно впливають на курс гривні до євро, викликаючи його коливання. І навпаки, якщо спостерігається уповільнення інфляційних темпів, зростання ВВП, розвиток виробничих потужностей, активність держпредставник на біржах, збільшення інвестицій, то котирування будуть змінюватися в бік зміцнення українських грошей.

Кон'юнктурні чинники, що впливають на курс євро

Крім економічних аспектів на курс євро можуть впливати і інші чинники, що провокують його різкі коливання навіть при задовільному стані економіки. Так, наприклад, фінринок зазвичай починає лихоманити при появі або загостренні суспільно-політичної кризи, спробах уряду впровадити реформи, які не мають високої підтримки в суспільстві, при виникненні внутрішніх збройних конфліктів, введення воєнного стану або режиму НС, а також при настанні стихійного лиха.

У ці періоди курс євро до гривні починає просідати, тому міняти грошові знаки в цей час без особливої потреби не рекомендується, щоб не зазнати збитків. Зазвичай після нормалізації обстановки і котирування повертаються до своїх докризових значень. Але якщо все ж необхідно конвертувати валюти в кризу, то робити це слід не на чорному ринку, а в офіційних структурах.

Маніпуляції з курсом євро гривня і інші небезпеки обміну у перекупників

Здійснення фінансової діяльності без відповідної ліцензії в нашій країні протизаконно і карається великими штрафами. Усвідомлюючи ці ризики, спекулянти прагнуть отримати максимум вигоди з кожної угоди. Для цього вони завищують або занижують вартість гривні до євро, свідомо, за попередньою змовою підсилюють ажіотаж і користуються панічними настроями населення в кризові періоди. Саме тому обмінювати грошові знаки на тіньовому ринку вкрай небажано, навіть якщо курс євро гривня там вельми привабливий.

Де безпечно конвертувати гроші за вигідним курсом євро в Луцьку

Без ризику і зайвих клопотів перевести інвалюту в національну і навпаки в адміністративному центрі Волинської області можливо тільки в банку і такому сертифікованому обмінному пункті, як наш. Однак при зверненні в банківську структуру вірогідні труднощі з нестачею банкнот, тому краще відразу звернутися до нас. Наша філія регулярно оновлює курс євро, Луцьк - не єдине місто, в якому розташовані наші відділення, а дозволяюча фіндіяльність документація знаходиться у відкритому доступі.

Ще одна наша конкурентна перевага перед іншими обмінки - наявність сайту. На ньому можна в онлайн-режимі відстежити курс валют євро, долара, рубля, злотого і фунта стерлінгів. Регулярний моніторинг динаміки фінансового ринку дозволяє скласти більш точний прогноз на найближчі дні. Також ми пропонуємо клієнтам оформити безкоштовну передплату на послугу миттєвих повідомлень, які будуть приходити на електронну пошту, коли співвідношення обраної валютної пари зміниться. Крім цього, на веб-сторінці доступна функція попередньої броні певної суми за поточним коефіцієнтом конвертації. В разі виникнення питань по котируваннях, процедурі обміну, графіку роботи каси і її розташування досить просто замовити зворотний дзвінок менеджера, який дасть кваліфіковану консультацію.