0800331471

Курс євро до долара в Луцьку сьогодні

EUR/USD
  •  

Щоб відчувати себе захищеними від інфляції, багато українців воліють створювати заощадження в стійких світових валютах. Деякі люди в іноземних грошових знаках отримують дохід, співпрацюючи з закордонними контрагентами, тому обмін грошових купюр різних держав досить популярний не тільки серед професіоналів валютного ринку, а й у простих громадян. Причому часто їм необхідно провести пряму купівлю-продаж євро-долар без участі гривні. Адже якщо вам потрібно перетворити EUR в USD або навпаки, то проміжний обмін валюти на українські грошові одиниці призведе до подорожчання угоди. Не завжди пропонований банками і обмінними пунктами крос-курс євро/долар можна вважати вигідним, тому відстежувати курс євро до долара необхідно всім, хто хоче провести обмін з найкращим результатом. При цьому неважливо, де ви живете - в столиці або в провінції. У невеликих містах діє безліч обмінних сервісів, що пропонують різний курс євро/долар, Луцьк не є тут винятком.

Де провести обмін євро-долар в Луцьку?

Будь-кому, хто зацікавлений в обміні євро-долар, необхідно вибрати спосіб його проведення:

  1. Онлайн-сервіси підійдуть тим, хто вважає за краще проводити безготівкові платежі. Наш партнер obmenat.com пропонує клієнтам перерахування валюти між картковими рахунками і електронними гаманцями. Провести обмін можна швидко і з мінімальними витратами. Однак якщо потрібна готівка, краще вибрати офлайн-спосіб обміну.
  2. Будь-який банк проводить операції з валютою, але далеко не завжди банківський сектор готовий запропонувати клієнтам оптимальні умови валютного обміну. Для більшості кредитних установ обміни не входять до числа основних послуг, тому тарифи більшості банків досить високі. Це призводить до того, що курс євро/долар стає вкрай невигідним. Ще один мінус банківського обміну - незручний графік роботи. Більшість банків закриті у вихідні, а в будні працюють з перервами, тому обмін валют у зручний час не завжди можливий.
  3. Найбільш зручним і ефективним способом купівлі-продажу валюти можна вважати обмінні пункти. Вибираючи обмінник, необхідно врахувати, наскільки він надійний. Організації, що діють офіційно протягом декількох років, викликають більшу довіру. Крім того, можливість постійно відстежувати крос-курс долар/євро також важлива, тому сьогодні на першому місці повинні бути ті обмінники, які допомагають клієнтові провести обмін найбільш вигідно. Сайти, сторінки в соцмережах - всюди у вільному доступі повинні бути свіжі дані про проведені обмінах.

Оптимальний курс долара до євро та інші наші переваги

Наш обмінний пункт пропонує оптимальне співвідношення євро до долара в Луцьку, в чому легко переконатися, порівнявши його з аналогічними пропозиціями на ринку. Така ситуація стала можлива завдяки продуманої тарифної політики. Наша комісія невисока, так як ми не прагнемо разового прибутку. Набагато важливіше залучити постійних клієнтів, адже повернення людей - кращий показник їх довіри і нашої затребуваності.

На сайті можна знайти поточний крос-курс євро/долар в Луцьку, а також графік його змін за останній тиждень. Це дозволяє провести аналіз і вибрати найкращий момент, щоб купити або продати валюту.

При можливості постійно контролювати співвідношення валютної пари, перегляньте цю зручну опцію. У блоці «Повідомити мене» залиште електронну адресу. Регулярно на ваш e-mail буде надходити свіжа інформація про конвертаційні курси.

Ніяких прихованих комісій - це принцип, якого ми дотримуємося, тому в підсумку у вас на руках виявиться сума, розрахована з орієнтиром на курс, розміщений на сайті.

Для зручності тут ми створили таблицю, в якій наведено основні суми купівлі-продажу в EUR: від 100 до 500. Тут без використання калькулятора ви можете побачити результат обміну.

Важливим моментом є зручний робочий графік нашого обмінника. У будь-який час ви можете привести операції з валютою, адже ми працюємо без вихідних і перерв.

Як зафіксувати крос-курс євро/долар?

На співвідношення валют впливає безліч факторів: від глобальних політичних і економічних подій до змін ринкової кон'юнктури. Іноді курс євро до долара росте або падає так швидко, що можна не встигнути купити або продати валюту на відповідних умовах. Поки ви будете добиратися до офісу, все може змінитися кардинальним чином.

Щоб не втратити гроші і час, на сайті можна скористатися опцією фіксації курсу на певний момент. Для цього натисніть на кнопку «Створити заявку». Заповнивши дані, ви можете бути спокійні - умови продажу і покупки залишаться незмінними на годину. Ви доберетеся до каси, де в комфорті і безпеці обміняєте готівку.