Курс рубля в Луцьку сьогодні

Незважаючи на погіршення відносин України з Російською федерацією, її грошові одиниці все ще входять в число найбільш популярних іноземних валют в нашій країні. Більш того, курс рубля зараз цікавить не тільки жителів областей, розташованих на кордоні з РФ, але і людей, що живуть на решті української території. Ця інформація необхідна українцям, щоб міняти гроші з найбільшою вигодою. Щоб завжди залишатися в профіциті після обміну, потрібно орієнтуватися в нюансах утворення котирувань і знати фактори, які дестабілізують вартість однієї валюти, вираженої в інших грошових одиницях.

Структурні причини коливання курсу гривні до рубля

Стабільність курсу гривні до рубля залежить, перш за все, від стану економік обох країн. При економічній кризі в державі її держзнаки втрачають свої позиції на фінансовому ринку. Девальвацію національної валюти також провокують такі процеси:

 • неефективна стратегія уряду щодо уповільнення темпів зростання інфляції;
 • суттєва різниця в державних процентних ставках;
 • порушення платіжного та торгового балансів;
 • різке збільшення торговельних поставок з Росії, дестабілізуючий курс гривні до рубля за рахунок дисбалансу попиту та пропозицій;
 • великий держборг і обсяг міжнародних позик, а також строгість умов їх погашення;
 • високий ризик дефолту і його технічний або фактичний наступ;
 • низька активність державних представників на біржах цінних паперів, дорогоцінних металів, сировинних і енергоресурсів;
 • стрімке зниження конкурентоздатності національної валюти і товарів, вироблених в країні і що поставляються на світовий ринок.

Ці економічні аспекти очікувано знижують курс гривні рубля, тому на тлі протікання даних процесів сподіватися на вигідну конвертацію не варто, тим більше, якщо вона проводиться з метою тривалого капіталовкладення. І навпаки, при розвитку економіки, інтенсивному зростанні ВВП і виробничих потужностей, стабільності суспільно-політичної обстановки перевести рубль в гривні набагато вигідніше, ніж при економічній стагнації.

Кон'юнктурні аспекти, що впливають на співвідношення рубля до гривні

Якщо фінансово-економічні нюанси впливають на котирування в довгостроковій перспективі, то кон'юнктурні чинники викликають короткочасні стрибки на фінансовому ринку. До числа таких провокаторів можна сміливо віднести появу, розвиток і загострення суспільно-політичних криз, розгортання військових дій на території країни, наступ природних катаклізмів. В таких умовах рубль до гривні зміцнюється, а національна валюта слабшає. Подібна обстановка - ідеальне поле для діяльності тіньового ринку.

Вплив чорного ринку на курс рубля до гривні

Для початку слід зробити акцент на тому, що здійснення фінансової діяльності без наявності на те відповідної ліцензії не відповідає нормам чинного законодавства. Проведення таких операцій переслідується за законом і загрожує штрафними санкціями. Звертаючись до спекулянтів для того, щоб перевести рублі в гривні, людина повинна розуміти, що стає співучасником протиправної дії.

Як знайти надійний обмінник з хорошим курсом рубля в Луцьку?

Щоб зв'язатися з нашим обмінним пунктом у центрі Волинської області, досить знайти сайт в інтернеті, вивчити його і переконатися в наступних наших перевагах:

 • своєчасне оновлення котирувань;
 • робота з великим асортиментом грошових знаків;
 • надання широкого спектру послуг;
 • наявність у вільному доступі роздільної юридичної документації;
 • достатній стаж.

Наш сервіс пропонує кращі умови обміну валют. Ми встановлюємо мінімальні комісії. Така тарифна політика обумовлена тим, що нам не треба завищувати ціни. На відміну від інших обмінників, ми не намагаємося збагатитися за рахунок разових угод. Великий щоденний операційний потік дозволяє нам тримати комісійні на прийнятному рівні.

Крім цих переваг ми завжди заявляємо вигідний курс рубля, Луцьк - це далеко не єдине українське місто, в якому знаходяться наші філії, а наявність веб-сайту максимально спрощує співпрацю з нами.

Якщо ви часто міняєте валюту, є сенс навчитися самому проводити аналіз ринку. Для аналізу ситуацій на ринку можна скористатися нашим сайтом з завжди актуальними курсами. Тут можна моніторити тенденції фінансового ринку, замовити послугу безкоштовних повідомлень про зміни ситуації на ньому, які будуть приходити на зазначену електронну пошту, а також запросити зворотний дзвінок менеджера, якщо виникли будь-які питання по котируваннях, роботі веб-сторінки або відділення. Тут же для клієнтів доступна вся необхідна для них інформація: адреса, контактний телефон та режим роботи каси, схему проїзду до неї.