0800331471

Курс долара в Луцьку сьогодні

USD/UAH
 •  

У сучасних реаліях обмін валюти - одна з найбільш популярних фіноперацій в українців. Пов'язано це і з можливістю отримання заробітної плати в іноземній валюті, і зі збільшенням числа зарубіжних поїздок, і з поширеною практикою зберігання заощаджень в стабільних грошових одиницях. Оскільки американські гроші традиційно вважаються такими, то співвітчизників найчастіше цікавить саме курс долара. Луцьк має достатню кількість організацій, де можна уточнити котирування і обміняти вільно конвертовану валюту (ВКВ).

Формотворна система курсу долара до гривні

Щоб здійснити купівлю-продаж з максимальною вигодою, необхідно орієнтуватися в тенденціях фінансового ринку. У цьому знадобляться елементарні знання економічної теорії. В першу чергу слід відзначити, що курс долара до гривні залишається незмінним протягом тривалого часу тільки в двох випадках:

 1. При активному втручанні держави в його утворення. Воно проявляється в фіксації котирувань на заданому рівні за рахунок золотовалютних запасів. Така монетарна політика застосовується найчастіше в недемократичних країнах.
 2. При помірному регулюванні співвідношення долар-гривня і гривня-долар, що реалізується шляхом утримання значень в межах заданого валютного коридору. Якщо вони виходять за його рамки, то уряд починає вживати коригувальні заходи.

І в першому, і в другому випадку на економіку виявляється істотний тиск, а курс гривні до долара не відображає реальну картину фінансового ринку. У демократичних країнах з відкритою економічною моделлю уряд не управляє котируваннями, а відпускає їх у вільне плавання. Це дає можливість кабміну зосередитися на боротьбі з інфляцією і інших важливих процесах.

Фактори, що впливають на плаваючий курс гривні до долара

Вільний курс гривні до долара підпорядковується ринковим законам і змінюється при порушенні паритету попиту і пропозицій. Дисбаланс відбувається переважно через таких фінансово-економічних причин:

 • стрімкі інфляційні темпи;
 • необґрунтована емісія;
 • низькі мікро- і макроекономічні показники;
 • суттєва різниця в розмірі процентних ставок;
 • незадовільний стан платіжного балансу;
 • різке збільшення імпорту.

Крім цього на коефіцієнт, за яким можна перевести гривні в долари або в іншу ВКВ, впливає ряд інших аспектів. До їх числа відносяться поява або загострення будь-яких криз і конфліктів, низький ступінь довіри населення до керівництва країни і напрямку розвитку держави, а отже, і до нацвалюти, наступ природних катаклізмів і великомасштабних аварій. Також впливає на курс долара чорний ринок і число спекулятивних операцій на ньому. Незважаючи на незаконність діяльності фізичних та юридичних осіб, які працюють без ліцензії, багато людей все одно вдаються до їхніх послуг, а після конвертації залишаються в збитку і шукають легальні способи обміняти долари в гривні і навпаки.

Де можна законно перевести гривні в долари і в іншу інвалюту?

Законодавство України дозволяє здійснювати купівлю-продаж грошових знаків тільки державним і комерційним банкам, а також сертифікованим обмінним пунктам. Однак процедура обміну гривні в долари в банківській структурі нерідко супроводжується труднощами, наприклад, відсутністю необхідних держзнаків, наявністю грошових лімітів і заповненням квитанцій.

Тому краще відразу звертатися до обмінників. Для них конвертація грошей є основною діяльністю, тому проблеми з нестачею купюр у них немає. Також вони не встановлюють ліміти перекладу гривні в долари і не передають конфіденційну інформацію про угоду в органи, що перевіряють фінансову активність громадян. Велика конкуренція в цій сфері змушує обмінки боротися за клієнтів. Роблять вони це за допомогою цікавих пропозицій і надання максимально привабливих умов обміну.

Чому купити або продати долари вигідно саме в нас?

Відповісти на це питання дуже просто: наш обмінник в Луцьку відповідає всім критеріям надійної фінансової установи, в якій можна купити або продати долари законно і безпечно. Йдеться про такі характеристики:

 • наявність роздільної юридичної документації;
 • тривалий термін роботи і хороша репутація;
 • сучасне технічне оснащення кас;
 • оперативне оновлення курсу гривні до долара, євро, рубля, злотого, фунту та інших валют;
 • великий асортимент валюти;
 • широкий спектр послуг;
 • конфіденційність транзакцій;
 • велика мережа відділень.

Нашою додатковою перевагою є сайт з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Його відвідувачі можуть в онлайн-режимі відстежити котирування, за якими зараз можна купити долар і оформити безкоштовну розсилку повідомлень про зміни ситуації на торгах. Також на сторінці представлені приклади співвідношення валютних пар, так що клієнт може відразу побачити, який обсяг коштів він повинен віддати і отримати за сьогоднішнім курсом долара до гривні на руки. У розділі «Контакти» знаходиться повна інформація про режим роботи філії в Луцьку, його контактний телефон та адреса. При необхідності маршрут проїзду можна уточнити, натиснувши на кнопку «Показати на карті».